Авторам
Порядок подання матеріалів до публікації
- До наукового видання «Освітньо-науковий простір» приймаються рукописи праць українською та англійською мовами, які публікуються в оригіналі обсягом не менше 20000 друкованих знаків (з урахуванням пробілів).
- Подавати матеріали до публікації можуть науковці, аспіранти, докторанти, пошукувачі наукових ступенів, педагоги, керівники освітніх установ, які працюють або навчаються в Україні та за кордоном.
- Особи, які не мають вченого ступеня, мають подати витяг з протоколу засідання структурного підрозділу (кафедри, лабораторії та ін.) про рекомендацію матеріалів до друку.
- Рукописи статті можуть бути: теоретичного змісту, але при цьому містити результати суттєвої наукової актуальності; емпіричного змісту з викладом проміжних або кінцевих результатів наукового дослідження, конкретного окремого питання за темою монографії, дисертації чи наукового дослідження.
- Матеріали для публікації автору необхідно подавати на паперовому та електронному носіях (ел. варіант – у форматі RTF). Можливі варіанти подачі: особисто у редакцію журналу, переслати поштою (Укрпошта, Нова пошта), електронною поштою – на електронну скриньку редакції: ESS.journal.21@gmail.com (для іноземних авторів).
- Редакція не здійснює прийом матеріалів для публікації в Журналі у разі, якщо вони:
❌ були опубліковані в інших наукових виданнях;
❌ не пройшли перевірку на унікальність, з використанням відповідного програмного забезпечення UNICHECK;
❌ оформлені з порушенням вимог, вказаних в інформаційному буклеті журналу
- Редакція не надає інформацію про вихідні дані журналу або опубліковані номери чи статті окремих авторів. Вся необхідна інформація розміщується на офіційному сайті Журналу.
- Автори опублікованих матеріалів (статей, рецензій, оглядів тощо) несуть повну відповідальність за їх зміст, наведені результати і статистичні дані. При подачі матеріалів автор дає згоду на їх публікацію та вільний безкоштовний доступ для читачів.
Важливо! Матеріали, подані до редакції Журналу з перекладом за допомогою онлайн-сервісів (типу Google Translate, prompt тощо) не розглядаються і є такими, що позбавляють автора рукопису права на публікацію.
Порядок оформлення матеріалів рукопису
Додаток_1_Приклад оформлення статті (інформаційний буклет для авторів)